Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej

Oferta - Wycieczki - Jednodniowe

-opłata za wstęp i zwiedzanie jaskini Radochowskiej (czas zwiedzanie ok. 40 min) - każdy uczestnik otrzymuje kask z latarką czołową  (Jaskinia Radochowska to jedna z największych i najciekawszych jaskiń w Sudetach. Powstała w Górach Złotych, wewnątrz góry Bzowiec, w soczewce wapienia wczesnopaleozoicznego, na jej styku z łupkami łyszczykowymi. Znana jest już od połowy XVIII wieku, ale wciąż kryje wiele tajemnic. Można ją zwiedzić z przewodnikiem i poczuć smak prawdziwej przygody. Trasa do zwiedzania ma ok. 300 metrów, a łączna długość korytarzy to ponad 500 metrów. Część trasy trzeba pokonać przeciskając się przez ciasne szczeliny, co jest dodatkową atrakcją. Zwiedzanie jaskini jest w pełni bezpieczne, także dla małych dzieci.)
-Kalwaria, kaplica i pustelnia na Cierniaku - dla chętnych
- droga na kalwarię ok. 15 min, czas zwiedzania ok. 30 min. (Na szczyt prowadzi od wsi 214 stopni ustawianych tu kolejno przez 150 lat przez pątników pielgrzymujących do kaplicy. Jej powstanie wiąże się z cudownym uzdrowieniem Antoniego Wachsmanna, późniejszego sołtysa Raiersdorf – Radochowa. W 1853 r. przy kaplicy na Cierniaku zamieszkał pustelnik. Po nim żyło tu jeszcze dziewięciu eremitów. Po II wojnie światowej pustelnia opustoszała. Parę lat temu na Cierniaku pojawił się ponownie człowiek, który postanowił żyć w samotności.)
*Lądek Zdrój – spacer po uzdrowisku, parku zdrojowym, degustacja wód zdrojowych w pijalni „Wojciech” 
(opłata za wstęp, kubki, degustacja wód);
*pilot wycieczek lub opiekun z biura (koordynator)
;
*przewóz autokarem
;
*opłaty za parkingi
;
*podatek VAT     22

miniaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturka
© 2002-2014 PROTON TOURProjekt i realizacja: Master Project