Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej

O firmie

PROTON-TOUR" Organizacja Wypoczynku Dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej działa na podstawie Koncesji organizatora turystyki (w kraju i zagranicą - Europa) nr rej. 0248, wydanej przez Urząd Kultury Fizycznej i Turystyki w Warszawie, w dniu 14.05.1999r., obecnie Zezwolenie z wpisem do rejestru organizatorów turystyki (pod numerem 13) prowadzonego przez Marszałka Województwa Dolnoślaskiego. Jako firma istniejemy od 1991r.

Zgodnie z wymogami Ustawy o Usługach Turystycznych, obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki dokonano w TU EUROPA S.A. (z siedzibą we Wrocławiu), w postaci gwarancji ubezpieczeniowej nr GT 440/2022 z dnia 02.08.2022r.

Posiadamy również Umowę Ubezpieczenia z ERGO - ERV Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce (z siedzibą w Gdańsku), w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia KL (koszty leczenia - 10000 Euro) i NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków - 10000 zł) - przy wyjazdach za granicę oraz w zakresie dobrowolnego ubezpieczenia między innymi: bagażu podróżnego, kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej, sprzętu narciarskiego, odpowiedzialności cywilnej osób uprawiających narciarstwo i koszty ratownictwa.

Wszystkie niezbędne informacje o organizatorze uzyskacie Państwo w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych - https://ewidencja.ufg.pl/webcenter/portal/ewidencja/ksiegi (NIP 8991031252).Opublikowane na stronie informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu

cywilnego.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
© 2002-2014 PROTON TOURProjekt i realizacja: Master Project