Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej

Oferta - Wycieczki - Jednodniowe

*opłata za wstęp i zwiedzanie zamku Moszna wraz z przewodnikiem (Najbardziej urzeka niezwykła liczba przepięknych wież i wieżyczek. W sumie jest ich wszystkich dokładnie 99. Nadają one tej budowli niezwykłego uroku, to dzięki nim zamek często jest określany jako "polski Disneyland" lub "bajkowy zamek". W najwyższej wieży zamku znajduje się szkielet człowieka, który został tam umieszczony przez uczniów jednej ze szkół wiele lat temu, do dziś jest on jedną z atrakcji.)
*opłata za wstęp i spacer po parku zamkowym (Przepiękny, około 100 ha, park w stylu krajobrazowym. Do parku prowadzi aleja lipowa, po obu stronach której znajdują się kanały wodne. Zespół pałacowo-parkowy w Mosznej jest najcenniejszym tego typu założeniem w województwie opolskim. W parku znajduje się m.in. urocza Wyspa Wielkanocna, na którą prowadzi chiński mostek.)
*spacer do nekropoli rodu Tiele-Wincklerów (Dawni właściciele zamku Moszna pochowani są w parku. Nekropolia rodu Tiele-Wincklerów znajduje się na niewielkiej polance, do której prowadzi aleja parkowa. Tuż przed grobowcami - na końcu tej alejki znajduje się pomnik, który został wzniesiony Hubertowi Wincklerowi. W latach pięćdziesiątych został on mocno zniszczony.)
*zwiedzanie Fabryki Robotów (To jedyne miejsce w Polsce, a nawet w Europie, gdzie budowane są ogromne stalowe roboty inspirowane filmami Sci-fi. Wszystkie znajdujące się tu postacie zostały zbudowane ręcznie przez jednego człowieka Sebastiana Kucharskiego. Dzięki pasji właściciela do filmów fantasy i ogromnej kreatywności można podziwiać te nietuzinkowe dzieła. Głównym materiałem z jakiego powstają, to złom samochodowy oraz inne odpady stalowe, które zostały przeznaczone do recyklingu. Największe i najbardziej pracochłonne roboty budowane są około 700 godzin, ważą nawet 900 kilo i dochodzą do 3.5 m wysokości. Można tu spotkać roboty w różnych wielkościach od kilkunastu cm do kilku metrów, w różnych etapach zaawansowania budowy zarówno gotowe, jak i w trakcie budowy. Zapewnione niesamowite wrażenia !)
*pilot wycieczek lub opiekun z biura (koordynator)
*przewóz autokarem
*opłaty za parkingi
*podatek VAT     22/2
 
miniaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturka
© 2002-2014 PROTON TOURProjekt i realizacja: Master Project