Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej

Oferta - Wycieczki - Jednodniowe

*opłata za wstęp i wejście w „Błędne Skały” lub na Szczeliniec Wielki wraz z przewodnikiem Sudeckim (Błędne Skały – zespół bloków skalnych tworzący malowniczy labirynt typu miasto skalne. Te niesamowicie wyglądające skały powstały jako wypiętrzone dno dawnego morza. Obecnie pomiędzy różnorodnymi formami skalnymi takimi jak skalne maczugi, grzyby, słupy przebiega kilkusetmetrowa trasa turystyczna. W najwęższych miejscach turyści muszą przeciskać się pomiędzy skalnymi szczelinami wąskimi na kilkadziesiąt centymetrów. Szczeliniec Wielki – to najwyższy szczyt w Górach Stołowych, należy on do Korony Gór Polskich i jest jedną z największych atrakcji turystycznych Sudetów. Piaskowcowa powierzchnia szczytu jest zwietrzała i popękana, dzięki czemu tworzy różnorodne formy skalne przypominające swoim wyglądem ludzi oraz zwierzęta, głębokie wąwozy i korytarze. Wewnątrz licznych korytarzy panuje swoisty mikroklimat a w niektórych miejscach śnieg utrzymuje się do lipca.)
*degustacja wód zdrojowych w Pijalni Wód Mineralnych w Parku Zdrojowym w Kudowie Zdrój wraz z opłatą za wstęp i kubek (Jest to najładniejsza i największa pijalnia na Dolnym Śląsku. Wydaje się w niej wody z trzech źródeł. Wnetrze - półkolista rotunda o dużych łukowatych oknach - ozdobione jest obrazami węgierskiego malarza Arpaga v. Molnara, przedstawiającymi rozwój uzdrowiska. Obok pijalni znajduje się sala koncertowa, sklepiki z pamiątkami oraz CAFE SISSI.)
*pilot wycieczek lub opiekun z biura (koordynator)
*przewóz autokarem
*opłaty za parkingi
*podatek VAT     22/2


....Wraz ze zwiedzaniem bazyliki w Wambierzycachh (Ważne sanktuarium maryjne na Dolnym Śląsku. Znajduje się tu Bazylika pod wezwaniem Nawiedzenia NMP z początku XVIII wieku. We wnętrzu wykonana z drewna lipowego figurka Matki Boskiej Królowej Rodzin, datowana na XIII/XIV wiek.) oraz ruchomej szopki (Wykonana i uruchomiona w 1882 r. przez miejscowego ślusarza L.Wittiga. W ciągu 28 lat wyrzeźbił około 800 figurek, z których 300 jest ruchomych. Sceny biblijne połączone zostały ze scenami codziennego życia i przedstawione na tle miejscowego krajobrazu.) - Cena 118 zł.


miniaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturka
© 2002-2014 PROTON TOURProjekt i realizacja: Master Project