Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej

Oferta - Wycieczki - Jednodniowe

*opłata za wstęp i wejście do Wąwozu Kamieńczyka (Na potoku Kamieńczyk znajduje się największy w polskich Karkonoszach wodospad – Kamieńczyka. Woda spada poprzez trzy kaskady z wysokości 27 m, dalej płynie wąwozem w klasycznej, przełomowej dolinie o pionowych granitowych ścianach. Nad wodospadem stoi nowo wybudowane schronisko turystyczne.)
*opłata za wstęp do Wodospadu Szklarki (Najpopularniejszy z karkonoskich wodospadów – 13 m wysokości, udostępniony już w XVIII wieku poprzez wybudowanie przez właściciela położonej niżej witriolejni specjalnej ścieżki wzdłuż brzegu Kamiennej. W 1868 r. przy wodospadzie wybudowano gospodę, która po przebudowach i remontach przekształcona została w dzisiejsze schronisko „Kochanówka”.)
*opłata za wstęp i zwiedzanie Leśnej Huty (Od 1989 r. pomysłodawca tego przedsięwzięcia zajmuje się produkcją wyrobów ze szkła. Proces produkcyjny oparty jest na tradycyjnych metodach, jedynie stosowane narzędzia są współczesne – można obserwować wytop różnych form szklanych od ozdób po wazony i naczynia. Materiałem jest przede wszystkim stłuczka szklana z domieszką piasku szklarskiego.)
Uwaga! Huta nie zawsze jest w cyklu produkcyjnym.
*zakupy w Sklepie Firmowym na terenie Huty Leśnej (Wśród hutniczych wyrobów znajdują się m.in.: kufle, wazony, świeczniki, galanteria szklana.) 
*przejście – spacer od Wodospadu Kamieńczyka do Wodospadu Szklarki (Dla chętnych, np. turystycznym „szlakiem dookoła Szklarskiej Poręby” przez centrum miasta – czas przejścia około 2,5 godz.)
*pilot wycieczek lub opiekun z biura (koordynator)
*przewóz autokarem
*opłaty za parkingi
*podatek VAT     23


....Wraz z warsztatami zdobienia szkła w Leśnej Hucie - ok. 40 min (Pod okiem instruktora dzieci wypróbują swoje zdolności artystyczne. Może drzemie w nich zdobnik szkła. Wygrawerują szklankę lub stwórzą biżuterię uwalniając swoją wyobraźnię, tworząc oryginalną niepowtarzalna pamiątkę ze Szklarskiej Poręby dla siebie i najbliższych.) - Cena 156 zł.

miniaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturka
© 2002-2014 PROTON TOURProjekt i realizacja: Master Project