Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej

Oferta - Wycieczki - Jednodniowe

*opłata za wstęp i zwiedzanie zamku Grodno wraz z przewodnikiem - ok. 70 min (Górujące nad wsią, na skalistym cyplu Góry Choina, jedne z lepiej zachowanych sudeckich ruin zamku. Legendy mówią, iż warownie zbudowano już w VIII lub XII w. Najprawdopodobniej wzniósł ją jednak „dopiero” książę świdnicki, Bolko I w XIII w. w ramach fortyfikacji pogranicza z Czechami. Gdy zamek stracił znaczenie militarne, w XV w. zagnieździli się w nim rycerze-rabusie.)
*wejście na wieżę zamkową (Z tej wysokiej, średniowiecznej wieży można podziwiać przepiękne widoki na Jezioro Bystrzyckie i okoliczne góry.)
*spacer nad zaporą w Lubachowiedla chętnych (Zbudowana w latach 1914-1917 ogromna, kamienna tama o 44 m wysokości i 230 m długości, utworzyła Jezioro Bystrzyckie o powierzchni 51 ha. Atrakcyjny punkt widokowy na część przełomu doliny Bystrzycy.)
*pilot wycieczek lub opiekun z biura (koordynator)
*przewóz autokarem
*opłaty za parkingi
*podatek VAT     22/2


Bardzo dobre warunki do organizacji ogniska.

Organizacja ogniska (kiełbasa, chleb, ketchup, musztarda, plastikowe sztućce, tacki, serwetki, kijki do pieczenia kiełbas, przygotowanie ogniska - drewno, gorąca herbata, kubki, worek na odpadki) - Cena 15 zł/os

miniaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturkaminiaturka
© 2002-2014 PROTON TOURProjekt i realizacja: Master Project